تعمیرات مبلمان

آیا شما هم به فکر یک راه کم هزینه برای تغیییر مبلمان خود هستید؟ دلتان می خواهد که مبل های قدیمی و کهنه خود را با قیمتی مناسب کاملا دگرگونی کنید طوری که انگار آن ها را تعویض کرده اید؟ پس آن ها را به تک و یک بسپارید. ما این کار کاملا به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهیم، ضمن این که می توانید مبل های خود را کوتاه ترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید. برندی معتبر ونام آشنا در این زمینه که با استفاده از بهترین متریال اولیه انواع مبل را می تواند نوسازی کرده و رنگ و لعابی بی نظیر را به خانه هایتان هدیه دهد.

ایا تعمیر مبل به صرفه است؟

ایا تعمیر مبل به صرفه است؟ این سوال ممکن است که برای شما هم پیش امده باشد. برای این موضوع باید در نظر گرفت که مبلمان شما دقیقا چقدر نیاز به تعمیر و بازسای دارد. اما در هر صورت اگر هنوز قابل استفاده باشد و فقظ ظاهر خود را از دست باشد، به طور قطع تعمیر از خرید آن از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود. ضمن این که می توانید روی ما حساب کنید که تغییرات بی نظیری را برایتان ایجاد خواهیم کرد، به طوری که مبل شما ظاهر قبلی خود را به طور کامل از دست خواهد داد.

تعمیر مبل قبل و بعد

در این صفحه می توانید تعمیر مبل قبل و بعد هر کار را ببینید. در این صورت خیلی راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که مبل های خود را به کجا بسپارید. تک و یک ، تعمیر و تعویض انواع مبلمان راحتی، استیل، اداری، تالار ها، رستوران ها و کاناپه ها ( داخلی و خارجی) به صورت عالی انجام می دهد. این تعمیرات شامل: تعویض پارچه، چرم، کلاف و اسکلت محصول، رنگ، فوم، تشک و کوسن می شود. تمامی این موارد به به صورت درجه یک توسط گروه صنعتی ما صورت می گیرد و تمامی کارها با کیفیت تضمینی ارائه می شوند.

  • چند ویژگی گروه صنعتی تک و یک را با هم ببینیم:
  • دقت و کارایی بالا
  • متخصص و حرفه ای
  • طراحی های دقیق و زیبا
  • استفاده از متریال با کیفیت
  • تحویل فوری و به موقع
  • تعمیر اصولی انواع مبلمان

هزینه تعمیر مبل راحتی

اگر در رابطه هزینه تعمیر مبل راحتی و یا انواع دیگر مبلمان سوالی دارید، می توانید با شماره های نوشته تماس بگیرید تا بررسی محصول شما قیمت گذاری کنند. مطمئن باشید که با هزینه کمی می توانید تغییرات باور نکردنی در منزل خود ایجاد کنید. گروه ما بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه خواهیم داد.

 

عکس مبل های تعمیر شده

در این قسمت تعدادی عکس مبل های تعمیر شده را با هم خواهیم دید. مطمئن باشید که گروه ما با استفاده از ابزارآلات پیشرفته  و پرسنل با تجربه برای بازسازی انواع مصنوعات چوبی در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت ارائه خدمات لطفا تصویر محصول خود را به واتسپ و یا تلگرام شماره های موجود در سایت ارسال کنید تا کادر فنی ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

جهت مشاهده عکس ها کلیک کنید.